
Зарядний пристрій 6 А, 12/24 V мікропроц., 10-ступ. зарядки, ф-ція відновлення <ARMER>
1 568 ₴
- Немає в наявності
- Код: ARM-SC6E
Зарядний пристрій ARMER (ARM-SC6E) являє собою побутове переносне пристрій для автомобільних олив'яно-кислотних, AGM і гелевих акумуляторів. Дає змогу відновити батарею з неповним або малим зарядом.
напруга живлення — 220 В — 240 В
напруга заряджання (STD/AGM) — 14.7/14.4 В -29.4/28.8 B
струм заряджання — 1 А/3A/6A (12V), 1A/3A (24V)
ємність заряджуваних АКБ — 1.2-160А·год (12 В), 1.2 -90А·год (24 В)
габарити — 220х90х50
вага — 0,7 кг
Процес покрокового інтелектуального заряджання:
1. Перевірка стану батареї для визначення ступеня розрядженості АКБ.
2. Дбайливе заряджання низьким струмом для підготовки до основного процесу заряджання.
3 - 6. Процес заряджання східчасто — струм, що падає струмом і зростає напругою, для швидкого набору ступеня заряду до 85%.
7. Процес заряджання за максимальної напруги до 95% зарядженості батареї
8. Добір максимального ступеня заряду за постійної напруги та мінімального струму.
9. Фінальне тестування ступеня заряджання без подавання напруги та перехід у режим відновлення батареї, якщо її ступінь не є максимальним.
10. Режим підтримки максимального рівня заряду до вимкнення зарядного пристрою.
Купити автомобільний зарядний пристрій легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Ємність акумулятору | 160 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157 мм |
| Ширина | 281 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів заряду | 10 |
- Ціна: 1 568 ₴


