Домкрат автомобільний — пристрій, завдяки якому можна зробити не тільки заміну колеса, але й зробити дрібний ремонт як у дорозі, так і в гаражних умовах.
Великою перевагою гідравлічних домкратів пляшкового типу є компактні форми, що дасть змогу заощадити місце в багажнику. Також варто звернути увагу, що в домкратах торгової марки ARMER у конструкції передбачений перепускний клапан, який у разі виходу домкрата з ладу не дасть різкого опускання.
Домкрат чудово підійде для вантажівок SCANIA, DAF, RENAULT тощо.
Купити домкрат на вантажний автомобіль легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем. Гарних Вам покупок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 190 мм |
| Висота підхоплення | 350 мм |
| Власна вага | 8.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴



