Домкрат є невіддільною частиною кожного автомобіля. За допомогою домкрата здійснюється заміна колеса в дорозі, так само він може допомогти під час дрібного ремонту в гаражі. Є багато різновидів домкратів, але принцип залишається сам і той самий, за невеликого впливу зусилля автовласника — підіймається велика вага.
Пляшковий домкрат jns-06pvc має компактні форми, завдяки яким не займе багато місця в багажнику. Також обладнаний перепускним клапаном, який не запобігає різкому опусканню, у разі виходу домкрата з ладу. Пластиковий кейс дасть змогу на довгі роки зберегти гарний зовнішній вигляд домкрата.
Купити домкрат на 6 тонн легко, для цього Вам необхідно залишити заявку або зв'язатися з нашими фахівцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 200 мм |
| Висота підхоплення | 385 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 873 ₴


