Домкрат автомобільний JNS-03 — пристрій, завдяки якому можна зробити не тільки заміну колеса, але й зробити дрібний ремонт як у дорозі, так і в гаражних умовах.
Великою перевагою гідравлічних домкратів пляшкового типу є компактні форми, що дасть змогу заощадити місце в багажнику. Також варто звернути увагу, що в домкратах торгової марки дорожня карта в конструкції передбачений перепускний клапан, який у разі виходу домкрата з ладу не дасть різкого опускання.
Домкрат гідравлічний 3 тонни чудово підійде для більшості легкових автомобілів, а також машин із низьким кліренсом, тому що мінімальна висота, у складеному стані, становить 180 мм, що дасть змогу підставити його під машину.
Купити пляшковий домкрат на 3 тонни легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем. Гарних Вам покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 180 мм |
| Висота підхоплення | 340 мм |
| Власна вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 582 ₴



