Давно мріяв про потужне світло в своєму автомобілі, тоді ці світлодіодні лампи саме для тебе!
Лампи лінзовані світлодіодні H4 LED головного світла - це інтегровані BI-LED модулі, поєднуючі функції ближнього та дальнього світла. Вони оснащені лінзою, яка формує чітку світлотіньову межу, що запобігає засліпленню зустрічних водіїв. Для максимального ефекту, розсіювач фар не повинен бути рифленим, скло фари має бути достатньо прозорим.
Лінзовані лампи DEC-6000H4LHP мають довгий термін служби, за рахунок інтелектуальної системи керування охолодженням із захистом від перегріву, а також захист від перепаду напруги та вібрації.
Основна перевага від штатних (заводських) ламп - низьке енергоспоживання зі значно більшими показниками яскравості світла. Мають температурний колір білого світла 6000К.
Лампочки H4 LENS не потребують додаткового доопрацювання і встановлюються в штатні місця і роз'єми, на відміну від ксенонових блоків та лінзованих фар.
Лінзовані LED лампи це оптимальний вибір ціна/якість. Мають canbus обманку для бортових комп'ютерів в сучасних автомобілях. Ціна вказана за комплект - 2 шт.
Купити лампочки H4 LED лінзовані легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зателефонувати нашим спеціалістам.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Decaro |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | DEC-6000H4LHP |
| Діаметр лінзи | 36 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
- Ціна: 1 924 ₴/комплект




