Тент автомобільний - важливий аксесуар, за допомогою якого можливе збереження лако-фарбового покриття автомобіля від пилу, води та сонця. Данний чохол закриває верхню частину автомобіля: кришу, скло, капот і багажник. За рахунок цього дуже легкий у встановленні, що займає декілька хвилин.
Чохол на автомобіль DK470-2 комплектується так званими «вухами (кишенями)» під дзеркала. Розміри 470*145*45 сантиметрів, що підійде на велику кількість автомобілів. Упаковка - сумка на шнуку.
Купити захисний чохол на автомобіль дуже легко, для цього Вам необхідно оформити заявку, або зв'язатися з нашим фахівцем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Сезон | Всесезонний |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Кріплення | Ремінець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴


