Портативний акумуляторний бокс з вбудованним інвертором - пристрій, який перетворює постійну напругу 12 V в змінну 220 V. Предназначений для електроживлення побутових приладів сумарною потужністю до 500 Вт.
Форма вихідного сигналу має чисту синусоїду, що дає змогу підключати ноутбук, котел, холодильник та інші пристрої. Комплектується наступними виходами:
1. Розетка змінного струму (220 В, 50 Гц, номінальна потужність 500 Вт)
2. Виходи 12V (2 шт.) 12-24 В
3. USB-порти 5В/2.1А, 5В/1A
Для початку використання, необхідно додатково купити акумуляторну батарею, з габаритами 330х190х230 мм.
Увага! Акумулятор в комплект не входить.
Купити інвертор з блоком під акумулятор armer легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або передзвонити нашим спеціалістам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Armer |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 550 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 1000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| КПД, не менее | 90 % |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Состояние | Новое |
| Солнечная батарея | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 405 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Высота | 295 мм |
| Вес | 3 кг |
- Цена: 5 140 ₴






