Генератор бензиновий ARM-GG001 - пристрій, який перетворює механічну енергію (при горінні) в електричну. Данний генератор відрізняється простотой конструкції. Безперервний час роботи 8-12 годин.
Основні характеристики:
Двигун: одноциліндровий, з повітряним охолодженням
Номінальна потужність: 2800 Вт
Максимальна потужність: 3100 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 220 В
Робочий об'єм: 223 куб
Ємність масла: 0,67 л
Тип палива: бензин
Об'єм бака/час роботи 15 л / 8,5 годин
Режим запуску: електричний
Матеріал двигуна: мідь
Вага: 105 кг.
Купити бензиновий генератор ARMER легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або передзвонити нашим спеціалістам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armer |
| Тип топлива | Бензин |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Максимальная мощность | 3.1 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | RZ170F/FE |
| Объем двигателя | 223 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.67 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Высота | 435 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вес | 44 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Ручка для переноса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 15 919 ₴



