Генератор дизельний ARM-GD003 - пристрій, який перетворює механічну енергію (при горінні) в електричну. Має підвищений ресурс роботи і значно більший ККД, ніж у бензинових генераторах. Данна модель має розетки як на 220В, так і на 380В.
Основні характеристики:
Двигун: одноциліндровий, з повітряним охолодженням
Номінальна потужність: 7500 Вт
Максимальна потужність: 8000 Вт
Номінальна частота: 50 Гц
Номінальна напруга: 230/380 В
Робочий об'єм: 498 куб
Ємність масла: 1,65 л
Тип палива: бензин
Об'єм бака/час роботи 12 л / 5,5 годин
Режим запуску: електричний
Ємність акумулятора: 33 Аh
Вага: 105 кг.
Купити дизельний генератор ARMER легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або передзвонити нашим спеціалістам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Armer |
| Тип топлива | Дизельное |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 7.5 кВт |
| Максимальная мощность | 8 кВт |
| Режим работы | Непрерывный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 498 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 1.65 л |
| Объем топливного бака | 12 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Высота | 490 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Вес | 105 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Ручка для переноса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 42 798 ₴




