Зарядний пристрій ДК (DK23-6002) є побутовим переносним однофазним пристроєм для автомобільних свинцево-кислотних, AGM і гелевих акумуляторів.
Процес покрокової інтелектуальної зарядки:
1. Перевірка стану батареї, визначення ступеня розрядженості АКБ.
2. Бережна зарядка низьким струмом для підготовки до основного процесу заряджання.
3 - 6. Процес заряджання ступінчасто - падаючим струмом і зростаючою напругою, для швидкого набору ступеня заряду до 85%.
7. Процес заряджання при максимальній напрузі до 95% зарядженості батареї.
8. Добір максимального ступеня заряду при постійній напрузі та мінімальному струмі.
9. Фінальне тестування ступеня заряджання без подачі напруги та перехід у режим відновлення батареї, якщо її ступінь не є максимальним.
10. Режим підтримання максимального рівня заряду до вимкнення зарядного пристрою.
Купити автомобільний зарядний пристрій дорожня карта легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або передзвонити нашим спеціалістам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дорожная карта |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 6.2 А |
| Емкость аккумулятора | 120 А·ч |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество режимов заряда | 10 |
- Цена: 1 296 ₴

