Домкрат автомобільний — пристрій, завдяки якому можна зробити не тільки заміну колеса, але й зробити дрібний ремонт як у дорозі, так і в гаражних умовах.
Великою перевагою гідравлічних домкратів пляшкового типу є компактні форми, що дасть змогу заощадити місце в багажнику. Також варто звернути увагу, що в домкратах торгової марки дорожня карта в конструкції передбачений перепускний клапан, який у разі виходу домкрата з ладу не дасть різкого опускання.
Домкрат jns-02 чудово підійде для більшості легкових автомобілів, а також машин із низьким кліренсом, оскільки мінімальна висота, у складеному стані, становить 150 мм, що дасть змогу підставити його під машину.
Купити домкрат гідравлічний на автомобіль легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або зв'язатися з нашим фахівцем. Гарних Вам покупок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 150 мм |
| Висота підхоплення | 280 мм |
| Власна вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 455 ₴



