Автомобільна сумка-органайзер призначена для зберігання автомобільних аксесуарів та інструментів у багажному відсіку автомобіля. На нашому сайті представлений великий асортимент автомобільних сумок, як модельних (для конкретних марок автомобілів), так і універсальних (без вказівки марки автомобіля).
Нижче, приведуть сім причин, для чого потрібно купити автомобільну сумку КАМУФЛЯЖ:
1. Чистота та лад у багажнику автомобіля.
2. Речі, які будуть у сумці, завжди матимуть гарний вигляд.
3. Має зручну ручку для транспортування.
4. Надійна блискавка.
5. Великі габаритні розміри 50х16х19, які дадуть змогу зберігати велику кількість предметів.
6. Щільний надміцний матеріал, дасть змогу використовувати сумку довгі роки.
7. Колір. Камуфляжний колір не мазкий, тому автомобільна сумка не потребує регулярного догляду.
Купити автомобільну сумку камуфляж легко, для цього Вам необхідно оформити заявку або перетелефонувати нашим фахівцям.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 190 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Вест Авто |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 88 ₴

